Denizli’de emlak ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getirmek ve profesyonel hizmet sunmak için yola çıktık. İnsanlara doğru, dürüst, güvenilir ve doğru fiyat anlayışı ile 2017 yılında Denizli halkının hizmetine sunduğumuz “RE/MAX OPTİMUM”, ülkemizde 1997 yılından bu yana sürdürmekte olduğu faaliyetleri ile şu anda Türkiye genelinde 250 ofis, 3000 danışmanı bulunan ve dünyada en çok gayrimenkul satan RE/MAX ailesinin bir parçasıyız. Sahip olduğumuz kurumsal kültür, değerler, eğitime önem veren yapımız ve genç, dinamik güvenilir, tecrübeli danışmanlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek üzere sizleri bekliyoruz.

RE/MAX Optimum Broker Hüseyin KEYSAN.

     1988 yılında Denizli’de doğdum. Pamukkale Üniversitesi’nde öğrenimime devam ederken bir taraftan da ticaretle uğraşıyordum ve Denizli’nin ilk emlak ofislerinden olan NİKFER EMLAK’ta babamın yanında emlak işini öğrenmeye ve kendimi bu konu ile alakalı geliştirip yetişmeye başladım.

     2014 yılında her zaman hayalini kurduğum ve büyük hedeflerimi gerçekleştirmek için ilk adım olan inşaat şirketi FURYA İNŞAAT’ı hayata geçirdim. Yapmış olduğu kaliteli, yenilikçi inşaat ve projelerle çok geçmeden adından söz ettirmeye başladı. 2017 yılında baba mesleği olan Gayrimenkul danışmanlığını daha profesyonel olarak gerçekleştirmek amacı ile çeşitli araştırmalar ve girişimlerde bulundum.

     Yaptığım araştırmalar sonucunda Türkiye’de ve dünyada çok geniş bir pazara sahip ve en güvenilir şirketlerden biri olan RE/MAX’ın franchising almaya karar verdim. İnşaat ve gayrimenkul sektörü ile ilgili hayallerimi hem yerel hem de ulusal boyutta gerçekleştirmek amacıyla kendim ve ekip arkadaşlarım tüm benliğimizle çalışmalarımıza her geçen gün bilgi ve değer katarak  devam ediyoruz.

Hüseyin KEYSAN
Broker

Ferit Kemal YALÇIN
Genel Koordinatör

İkbal ÖZVARDAR
Ofis Asistanı

Refika PURKAYA
Ofis Personeli

RE/MAX  Optimum Tercihiniz Olacak

Bizi tercih etmenize yardımcı olacak etmenler

1. Genç ve Dinamik Kadro

Alanlarında uzman, dinamik ve eğitimli bir kadro

2. lk Günden İtibaren En İyi Eğitimler:

Danışmanlarımız RE/MAX Optimum ailesine katıldıkları günden itibaren belli aralıklarda müşteri ilişkileri, satış danışmanlığı vb. konularda eğitimlere tabi olurlar

3. Müşteri Memnuniyeti

Danışmanlarımız her zaman önceliği müşterinin tercihleri doğrultusunda hedefe ulaşmayı hedefler ve portföylerini bu doğrultuda sunarak müşteri memnuniyetini sağlarlar.

4. Güven

RE/MAX Optimum çalışma prensibi sıcak bir aile ortamı kurmak ve müşterilerine daima güvenebilecekleri bir ortam harızlarlar.

5. Zamandan Tasarruf

Siz vakit ayıramıyorsanız biz size her zaman vakit ayırıp siz diğer işlerinizle ilgilenirken biz de sizin için en iyi gayrimenkul fırsatlarını sunarız.

6. Her Zaman Danışmanız

Amacımız sizlere gayrimenkulu satmak değil sizin güveninizi kazanmak. Her zaman bizimle bağ kurabilir ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.

…ve sayamadığımız bir çok neden…